SCHEPPACH HM 100 Lxu

17 kg
Kapovací

• kvalita odpovídá mým představám

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• umí prořez prkna širokého 34cm, potřebuji řezat jen o něco méně, a v této cenové kategorii jsem jinou pilu nenašel, která by to uměla
    • 60 zubý pilový kotouč s tvrdokovovými zuby, kvalitní řez
    • silný motor, v dodávce i náhradní uhlíky
    • jednoduchá obsluha, v podstatě nic se nemuselo skládat dohromady, hned napoprvé řezalo i pod správnými úhly, takže jsem nemusel nic nastavovat
    • až na některé drobnosti odpovídající dílenské zpracování stroje
    • takto silný motor by si zasloužil postupný rozběh a doběhovou brzdu, není určen pro trvalý běh
    • vyšší hlučnost, ale pracuji se sluchátky
    • laser je slabý, čára není vidět, občas snad ani nesvítí, já pracuji s čárou tužkou, takže mi to ani nevadí
    • uvítal bych délkový doraz
    • fixace prkna pro kolmý rovný řez jen z levé strany (z pravé by do upínače narážel motor), uvítal bych také delší rameno fixace pro zařezávání krátkých kusů, ty se musí fixovat zezadu dalším prkénkem
    • při použití pro podnikání jak jsem pochopil nefunguje záruka

Za dané peníze dobrý výrobek. Záleží na jaký účel je potřeba a co od něj kdo očekává. Mé očekávání splnil, pro občasné použití, dané velikosti prořezů a úměrné přesnosti je ok. Koupil bych znovu. Jaká bude životnost a poruchovost neumím říci, mám velmi krátce. Doporučuji pro práci přišroubovat k pracovní desce a nebo dokoupit speciální stojan. Pila je určena pro hobby použití. Pro profi použití, trvalý provoz a vyšší přesnost bych volil jiný výrobek, které jsou ale již v jiné cenové kategorii.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Velmi nestrojařské provedení stavěcích prvků,např.zajišťovací pružiny na šroubech se při otáčení zařezávají do hlavy šroubu jako pérové podložky,takže se při otáčení deformují,jakoby rozmotávají .Je to lov na peníze,rozhodně nekupujte,nebo budete předělávat jako já,a to jsem ještě neřezal.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.cz

Průměr kotouče
254 mm
17 kg
Kapovací

Pokosová pila HM 100 Lxu je výborným pomocníkem doma v dílně i na stavbách.
Je z nové generace pokosových pil Woodster, které ji staví na špičku ve svém segmentu.
Je navržena pro přesné řezání tvrdých i měkkých druhů dřeva, dřevěných profilů i plastů.
Je vyrobena z velmi pevné, ale lehké slitiny hliníku, takže se dobře přenáší.
Důležitá je rovněž dlouhá životnost tohoto typu materiálu a odolnost vůči externím vlivům.
Velkou výhodou je velmi silný motor 2 400 W ve spojení s potahem a řezným kotoučem o průměru 254 mm, díky kterému stroj zvládne řezy o výšce 78 mm a délce až výborných 340 mm.
Kotouč je vyroben z kvalitního materiálu a má standardně 60 zubů z tvrdokovu, což zajišťuje velice přesný a hladký řez.
Pro přesnou práci je pila osazena laserem a plný kryt pilového kotouče zajišťuje maximální bezpečnost obsluhy.
Scheppach je pojem! Více než 80 let nabízí nekompromisní profesionální stroje pro práci v dílně.
Tradiční německá preciznost, propracovanost každého detailu a excelentní servis dovedly tuto značku na samý vrchol.
Woodster je dceřinou společností Scheppachu, která nabízí stroje pro náročné hobby použití.
Firma těží z desetiletí zkušeností techniků Scheppachu a přidává něco navíc–dostupnost pro každého.
Pokud nejste profesionál, ale přesto vyžadujete stroje výborné kvality se zárukou 4 roky, Woodster je tu právě pro Vás.
Druh (značka): Woodster

• vyšší hlučnost, ale pracuji se sluchátky
    • uvítal bych délkový doraz
    • při použití pro podnikání jak jsem pochopil nefunguje záruka

ONLINESHOP.CZ

V Lidlu jako Parkside PKZS 2000 A1 v zelene barve za 2900kc. K dostani i stul za 1290. Jina barva, stejne problemy.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Pily-obchod.com

Zatím jen ,že se mi líbí.

• Potah
    • Sklápění krytu kotouče vymyslel blbec, po čase jde ztuha a je nejlepší ho sundat.

Možná na říznutí jednou za rok, jinak je to katastrofa.

• , zakoupeno v Zahradní palác

• cena, kvalita, snadná obsluha

Nanáročná pokosová pila.

Zahradní palác (prodejce)

Děkujeme za recenzi a kladné hodnocení.
    Pokud by jste potřebovali poradit ohledně pil, dokoupit náhradní díly, pomoc se servisem, neváhejte nás kontaktovat.
    www.zahradnipalac.cz/pokosove-pily
    +420 603 487 786
    +420 736 157 290
    [email protected]

• , zakoupeno v JADAL.cz - Nářadí

• Dobrý

dobrý

• Dobrá cena. Po vychytání pár much dobrá pila.
    • Chybí mi délkový doraz při řezání, odtah pilin funguje na 50 procent, laser by si zasloužil lepší kryt, šroub na chycení obrobku zavazí. Ukazatel úhlů je jen orientační.

Po zakoupení této pily jsem vyměnil pilový kotouč za lepší. Dodávaný kotouč stačí na běžné užívání. Zadní doraz jsem měl zdeformovaný mírně do V stačilo ho zbrousit do roviny.
    Po asi 6ti měsících používání a doplnění délkového dorazu jsem s touto pilou spokojený. Úhly nastavuji podle úhloměru. Na domácí truhlaření opravdu stačí.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• cena/výkon

za slušnou cenu dobrá kvalita - doporučuji