Bosch GKS 190 0.601.623.000

TOP 5 v kategorii Okružní pily

Bosch GKS 190 0.601.623.000

Nejvýkonnější ruční okružní pila v základní třídě. Rychlé řezání měkkého a tvrdého dřeva. Dokonalá flexibilita a možnost úkosu. Snadné ovládání díky kompaktnímu designu...
3 240 Kč

Skladem • Více variantProdloužená záruka59 Kč100 % • 568xDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč94 % • 4 216xDalší informace
Skladem • 1 varianta95 Kč100 % • 1 127xDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč91 % • 800xDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč98 % • 15 734xShop roku '22 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč1xDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 1 422xDalší informace
Skladem • 1 varianta199 Kč100 % • 63xDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 1 485xDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 472xDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 790xShop roku '22 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 5 305xDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta120 Kč82 % • 1 985xDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 6 149xDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 61 110xShop roku '22 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta53 Kč98 % • 2 225xDalší informace
Skladem • 1 varianta120 Kč98 % • 43xDalší informace

Pokud potřebujete zpracovat měkké, nebo tvrdé dřevo, pak je ruční okružní pila dobrou volbou. Při práci nabídne dokonalou flexibilitu, největší hloubku řezu a možnost úkosu ve své třídě. Snadno se ovládá díky kompaktnímu designu a rozumné hmotnosti. Součástí výbavy je odsávání prachu přímo do integrovaného sáčku na prach pro dokonale čistý pohled na čáru řezu, který vám nabídne i funkce Air Blower pomocí automatického ofukování. Jistě oceníte i možnost snadné výměny kotouče díky speciální aretaci vřetena systémem Spindle Lock. Při práci s ruční okružní pilou vždy dbejte své osobní bezpečnosti a používejte ochranné pomůcky, jako jsou ochranné brýle, maska proti prachu, sluchátka aj. Nenoste volné oblečení a při práci držte své vlasy a oblečení v bezpečné vzdálenosti od pohybujících se dílů.

Hravě si poradí téměř s jakýmkoli kusem dřeva

Ruční okružní pila si snadno poradí s měkkým i tvrdým kusem dřeva. Při práci vám nabídne dokonalou flexibilitu, největší hloubku řezu a možnost úkosu ve své třídě. Snadno se ovládá díky kompaktnímu designu a rozumné hmotnosti.

Typ pily
Hmot­nost
4.2 kg

• , zakoupeno v Jarabák.cz

• 70mm je docela veliký prořez a stroj vše hravě zvládne

Tato okružní pila je sice trochu těžší do ruky,ale jde si na to zvyknout.Měl jsem narexku epk 16d,která byla lehčí a měl jsem ji 20let.U boschky ocenuji hlavně velký prořez a velmi dobrou stabilitu při řezání.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše okružní pila líbí a že Vám vyhovuje.

• výkon motoru

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši podrobnou recenzi. Jsme rádi, že jste s výrobkem ruční okružní pila v základní třídě spokojen.

• , zakoupeno v NaradiOnline.cz

S Bosch výrobky jsem spokojená.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši podrobnou recenzi. Jsme rádi, že jste s výrobkem s naším Profi výrobkem spokojen.

Typ pily
5300 ot/min
Hmot­nost
4.2 kg

Praktické funkce

Jistě oceníte odsávání prachu přímo do integrovaného sáčku na prach, nebo pomocí připojení hubice vysavače pro dokonale čistý pohled na čáru řezu, který vám nabídne i funkce Air Blower pomocí ofukování. Další výhodou je možnost snadné výměny kotouče díky speciální aretaci vřetena systémem Spindle Lock.
Praktické funkce

Vždy dbejte na osobní bezpečnost

Při práci používejte ochranné pomůcky, jako jsou třeba ochranné brýle, maska proti prachu, sluchátka, přilba aj. Nenoste volné oblečení a visací šperky, při práci držte své vlasy a oblečení v bezpečné vzdálenosti od pohybujících se dílů. Zajistěte si bezpečný postoj, ať máte rovnováhu.
Vždy dbejte na osobní bezpečnost

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Nejvýkonnější v základní třídě

- S nejvyšším výkonem motoru 1 400 W ve své třídě pro rychlý postup řezání v měkkém a tvrdém dřevě
- Nejvyšší řezná hloubka (70 mm) a možnost úkosu (56°) ve své třídě pro flexibilitu v každé pracovní situaci
- Kompaktní design nářadí pro nejlepší ovladatelnost
- Výkonné ofukování pro bezprašný výhled na čáru řezu
- Optimalizované odvádění třísek pro lepší výhled na pracovní plochu
- Robustní uzavřený sklopný ochranný kryt z hliníkového tlakového odlitku

Funkce
- Aretace vřetena
- Odsávání prachu

Rozsah dodávky:
- Pilový kotouč HM 190 mm (2 608 641 184)
- Inbusový klíč č. 5

• , zakoupeno v Jarabák.cz

• 70mm je docela veliký prořez a stroj vše hravě zvládne

• výkon motoru

• , zakoupeno v NaradiOnline.cz

S Bosch výrobky jsem spokojená.

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Výkon, čistý řez.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši podrobnou recenzi. Jsme rádi, že jste s výrobkem pro profesionály spokojen.

• , zakoupeno v b-eshop.cz

• Denně v provozu bez poruch (již druhý stroj - oba funkční)

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, když Vám naše okružní pila zn.Bosch skvěle slouží.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Úžasná ergonomie

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám ruční okružní pila v základní třídě líbí a přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali.

• , zakoupeno v CCB Stores

Velice kvalitní výrobek

• , zakoupeno v naradib.com

• Síla, tichý chod.
    • Nevím.
  • , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• Vyměnil jsem po 20 letech doslouźilý N...x za Bosch. Zatím max spokojenost, vyšší výkon, větší prořez, tišší a o chlup těžší za to všechno a srovnatelná cena. Pokud vydrží podobně dlouho, bude to velmi dobrý kup.
  • , zakoupeno v CCB Stores

• Prožez 70 mm, přesnost, relativně tichý chod motoru, snadné nastavení.