Husqvarna 435 9676758-35

Nová, lehká a výkonná pila druhé generace pro všestranné použití je ideální pro ty, kteří hledají snadno ovladatelnou pilu, kterou lze velmi snadno nastartovat. Snadno se...
10 890 Kč
Doporučená nabídka NÁŘADÍ KUŠNÍR s.r.o.

Skladem • 1 varianta139 Kč100 % • 71 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma100 % • 308 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 696 recenzíDalší informace

102 dB
Zdvihový objem
40.9 cm3

• , zakoupeno v GARTEKO

Malá hoby praktická pilka na zahrádku.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v pilyasekacky.cz

Mám velice dobrou zkušenost s touto značkou ...

• , zakoupeno v Gardentech.cz

• zvládne i strom s průměrem na celou délku lišty

Po rozbalení se mi pilu asi 1 hodinu nedařilo nastartovat. Až po několikátém vyčištění a osušení svíčky se to podařilo. Od té chvíle už strartuje perfektně - za studena i za tepla.

Typ pily
Hladina hluku
102 dB
Zdvihový objem
40.9 cm3

Snadno se startuje i při pomalejším zatažení za startovací šňůru, má výklopná víčka nádrží. Poháněná motorem X-Torq® s nižší spotřebou paliva a sníženou hladinou emisí.

Pila je vybavena palivovou pumpičkou a funkcí automatického vrácení spínače z polohy STOP do pohotovostní polohy pro snadné startování.

Specifikace motoru

Spotřeba paliva 652 g/kWh

Rychlost při volnoběhu 2900 ot./min

Zapalovací svíčka

Champion RCJ7Y, NGK BPMR7A

Mezera mezi elektrodami 0,5 mm / 0,02 "

Kroutící moment, max. 2 Nm/6300 ot./min

Maziva

Objem olejové nádrže 0,25 l / 0,5 Am. pinta

Typ olejového čerpadla

Stálý průtok

Údaje o emisích, hladině hluku a vibracích

Ekvivalentní hladina vibrací (ahv, eq) přední / zadní rukojeti, m/s2 2,5/3,2 m/s2

Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) 102 dB(A)

Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA) , db(A) 114 dB(A)

Řezací zařízení

Rozteč řetězu .325"

Doporučená délka vodící lišty, min-max, cm 33-46 cm / 13"-18"

Rychlost řetězu na max. výkon 17,3 m/s / 56,76 stopa/s

Tloušťka vodícího článku 0,05 "

Celkové rozměry

Hmotnost (bez řezného nástroje) 4,2 kg

Autorizovaní prodejci nemohou zasílat "benzínové stroje" Husqvarna na dobírku!

Bezpečnostní pravidla Husqvarna dovolují pouze osobní předání "benzínových" strojů.

Benzínové stroje Husqvarna je možné předat pouze osobně a to na prodejně prodejce nebo za příplatek na adrese zákazníka. Cena dopravy takovéhoto výrobku bude vždy dohodnuta individuálně. O možnostech přepravení produktu přímo k Vám Vás budeme informovat telefonicky, případná objednávka tohoto produktu proto není závázná.

Netýká se elektro výrobků, aku zahradní techniky, ani náhradních dílů a příslušenství.

• , zakoupeno v GARTEKO

Malá hoby praktická pilka na zahrádku.
    Doporučuji.

• , zakoupeno v pilyasekacky.cz

Mám velice dobrou zkušenost s touto značkou ...

• , zakoupeno v Gardentech.cz

• zvládne i strom s průměrem na celou délku lišty

• , zakoupeno v proprofiky.cz

Pro drobné práce na zahradě či kolem domu ideální kamarádka. Doporučuji všem co si chtějí něco takového pořídit

• , zakoupeno v GARTEKO

Lehká, perfektně zpracovaná pila. Dobře se startuje, vyměnit řetěz jde rovněž velmi rychle a snadně. V porovnání s méně značkovými pilami je vše řešeno na jedničku, např. přístup k filtrům a všechny detaily jsou dotažené. Celkově nemám výtky. Jediné co je na zvážení je vědět pro jaký účel pilu kupujete. Při řezání tvrdého dřeva o průměrech (stejných nebo větších než je délka listy) by se hodil silnější motor. Pokud bych řezal tyto průměry tvrdého dřeva pravidelně, doporučuji sáhnout po silnějším motoru (například model 445). Ale dvě velké třesně jsem rozřezat kompletně na špalky pro rozsekání sekerou jsem touto pilou taky zvládl.

• , zakoupeno v Kasumex

Koupil jsem si pilu, která splňuje moje očekávání. Co víc si přát. Snad nižší cenu. V poměru k povánoční slevě v Mountfieldu je u obdobně kvalitních pil na zhroucení.
    Přesto děkuji a jsem spokojen.

a

• , zakoupeno v proprofiky.cz

• Lehká
    • Tichá
    • Řeže skvěle, nemá problém ani s tvrdším dřevem, zvládne i větší přůměr než je délka lišty
    • Někdy se jí nechce chytit, ale není to nic strašného
  • , zakoupeno v Kasumex

• Spokojenost, zatím vše ok.

Kasumex (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k produktu, Jsme moc rádi, že jste spokojena. Budeme se těšit na Vaše případné další nákupy u nás. Mějte se hezky a ať to řeže!
    PS.: Kdybyste potřebovala jakékoli náhradní díly, tak mrkněte k nám na e-shop a jistě najdete vše potřebné.
    _
    S pozdravem tým e-shopu
    KASUMEX.CZ - Speciálka na motorové pily a náhradní díly pro veškerou zahradní techniku

• Lehká s dobře ovladatelná.

Zvládne i větší zátěž.