Recenze SCHEPPACH HS 105

Celkově jsem po asi 10-ti dnech každodenního několika hodinového používání s pilou nadmíru spokojen. Určitě můžu pilu všem doporučit. Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze SCHEPPACH HS 105

Ověřený zákazník MALL.CZ

Pilník Pražský

Přidáno: 25. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Výkonná pila.
  • Přesná.
  • U pily není avizovaný laser.
  • Neskladné zařízení.
  • Piliny jsou všude.
  • Hlučná.
  • Stolek se odřel při prvním použití.

Výkonná pila. Bohužel současně velmi hlučná. Spíš pro velkou dílnu nebo venkovní provoz. Zamrzí nepřítomnost laseru, který je u pily avizován.

Honza

Přidáno: 10. září 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Po drobném seřízení je kvalita odpovídající ceně.Pro běžné používání dostačující.Řez je čistý a přesný.

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu a praktické informace.

Ověřený zákazník Elektrochram

Quercus

Přidáno: 27. srpna 2018

Zakoupeno v Elektrochram

• Jako jedinou slabinu bych označil nepříliš přesné úhlové pravítko ale za tu cenu odpouštím !

Hledal jsem malou lehkou stolní pilku v dobré kvalitě i ceně. Po shlédnutí několika různých typů v obchodních domech, tato jediná splňuje mé očekávání. Jednoduše, pro domácího kutila ideální nástroj . Devizou je nesporně horní hliníková deska s možností roztažení na šíři 90 cm.

Pepa

Přidáno: 6. srpna 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• pilu jsem použil jednom pro vyzkoušení, vše ok

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši 100% recenzi produktu a přejeme pěkný den.
Budeme se těšit na Váš další nákup.

Libor

Přidáno: 29. července 2018

• Dobrá cena
  • odpovídá kvalita

Pila je za dobrou cenu,ale taky odpovídá kvalita. Mám ji asi měsíc a použíl jsem ji jen párkrát a to na řezání desek. Hned první den se vylomila zadní noha, tak abych ji mohl používat, musel jsem ji vyztužit. Celkově ten držák je z hodně tenkého plechu , takže bych doporučil ho zrovna vyztužit, protože od výroby je naprosto nedostatečný. Něco podobného jsem čekal, ale ne tak brzo. Další věc je povrchová úprava pracovní desky, tak ta se po krátké době sedřela a objevila se koroze. Co se týče řezacího kotouče, tak ten se zase hned ztupil, protože kvalitní určitě nebude,ale to se dá vyřešit výměnou za kvalitnější.

Kvalita provedení pily: Nekvalitní

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a přejeme pěkný den.

Ověřený zákazník STROJE-SHOP

Sláva

Přidáno: 9. října 2017

Zakoupeno v STROJE-SHOP

• Pěkné provedení celého produktu

Kvalita provedení pily: Nemám k provedení výhrad
Ověřený zákazník DANESI s.r.o.

Přidáno: 28. září 2017

Zakoupeno v DANESI s.r.o.

• Jednoducha

Ověřený zákazník Digiboss

pepé.xjr

Přidáno: 7. května 2017

Zakoupeno v Digiboss

• Vynikající poměr možností nastavení výrobku, výbavy, kvality provedení a nízké ceny. Pila má kvalitní hliníkový stůl s vodícími drážkami a možností rozšíření šířky stolu, včetně přesné milimetrové stupnice šířky stolu od řezu v celém rozsahu (oproti např. Scheppach HS 100 nebo jiné konkurenci). Ideální pracovní výška ve spojení s kovovými nožkami. Uchycení vodící lišty je na obou koncích stolu, takže je řez v celé délce stejně široký, na konci se lišta neodkloní jako třeba u jiných výrobků. Pro moje používání má dostatečně výkonný 2000W motor. Má 80mm výškový prořez a dobré je i úhlové naklopení kotouče, všechny pokosy jsou přesné, nezaznamenal jsem žádný problém. Kotouč má 60 zubů, které jsou jemnější, takže pila řeže velice hezky, nic se nikde nevylamuje. Na rozdíl od kotoučů s 24 zuby, které jsou vhodné spíše na hrubší řezy. Nepoužívám odsávání pilin a pila se přesto nezanáší, vše dobře funguje. Jinak pila není těžká, dá se s ní dobře např. při úklidu manipulovat, přesto je však velice stabilní. Lehké složení výrobku po vybalení z krabice, nebyl potřeba ani návod, přestože byl samozřejmě v balení přiložen.
  • Snad by mohla mít možnost prodloužení délky stolu, ale jsem realista - za ty peníze to už snad ani nejde. Ale to jen abych jen nechválil.. ...

Ověřený zákazník ToolsCentrum.cz

Charlie

Přidáno: 12. února 2017

Zakoupeno v ToolsCentrum.cz

• Poměr výkon cena
  • hodně plastů v konstrukci, ale za ty peníze......
  • Mizerný návod, některé věci musíte domyslet nebo vycucat z obrázků. Některé detaily nejsou popsány vůbec. ( ani v DE, ENG...)

Rozdíl mezi verzí 100 a 105 je v konstrukci stolu. Pokud chcete řezat dřevo do kamen, stačí 100. Pokud chcete dělat přesnější práci, modely, nábytek atd. tak jedině 105. Dobrý stroj za cenu okolo 5000 CZK

Štěpánek Miroslav

Přidáno: 2. října 2016

• odpovídajicí kvalita
  • pomě cena vykon
  • Dilenske zpracovaní poněkud pokulhava

pila je za ty peníze asi to nelepší v dané cenové kategorie nic lepšího neseženete taky jsem vybíral dlouho až jsem trefil na tuto pila a určitě bych ji doručil všem k hoby pracem.Ja jsem nad miru spokojen.

Sojka

Přidáno: 30. září 2016

• Dobrý pomocník do dílny

Dobrý stroj za rozumnou cenu.

Ověřený zákazník SILEX

Miroslav Dočkal

Přidáno: 22. února 2016

Zakoupeno v SILEX

Zatím vyzkoušeno jen na pár kusech, pro kutilské tvoření jsem ale nenašel zatím žádné výhrady.

STIHL MS 170-D

STIHL MS 170-D